Вбити Білла - 4-ий фільм Квентіна Тарантіно
Kill Bill


spacer
spacer spacer
spacer
Синопсис
Четвертий фільм Квентіна Тарантіно - це вражаюча історія про жінку у пошуках справедливості. Картина вийде на екрани в двох частинах. 
В Вбити Білла. Фільм перший заголовний персонаж, роль якого виконує Девід Керрадайн, майже не з'являється на екрані, але зловісна тінь цього лиходія, що заснував елітне злочинне угрупування під назвою Загін вбивць "Смертоносні гадюки" , весь час нависає над дією.

Всі гадюки мають клички по назвах різних отруйних змій, і сама небезпечна з них - Чорна Мамба (Ума Турман), що була коханкою Білла.

В пролозі Першого фільму техаський рейнджер (Майкл Паркс) стає свідком страхітливої сцени кривавої лазні в провінційній церкві, де проходить костюмована репетиція вінчання. Вагітна жінка в забризканому кров'ю весільною плаття - і є Чорна Мамба, так само відома під кличкою Наречена.

Білл і гадюки вважають, що Наречена загинула, але на нещастя для них вона всього лише впала в кому. Кіллер по кличці Каліфорнійська Гірська Змія, вона ж Елль Драйвер (Деріл Ханна), пробирається в лікарняну палату нареченої, загрозливо помахуючи шприцом, але в самий останній момент сам Білл відміняє завдання.

Через чотири роки Наречена несподівано прокинеться і пригадає, що з нею відбулося. Вона позбавляється від санітара (Майкл Боуен), що продавав на аукціоні її мляве, але від цього не менше бажане тіло, конфіскує його кричуче прикрашений автомобіль - і помста стає справою її життя.

Введення
"Вбити Біла" - це не тільки дань пошани, віддана улюбленим жанрам Тарантіно - спагетті-вестернам, китайським фільмам про бойові мистецтва, японському самурайському кіно і аніме. Це і нова, глибоко оригінальна версія цих жанрів. Тарантіно називає свою нову картину "вичавлюванням" зі всього того зубодробильного кіно, яке він поглинав протягом останніх тридцяти п'яти літ. Фільм складається з глав, ритм і візуальне рішення кожної з яких є побудоване по канонах певного жанру і є насиченим відсиланням до поп-культури і інших жанрів.

Коли жорстока бойова сцена з фільму про якудзу представлена в образах японського аніме і є озвучений музикою, позиченою з італійського вестерну, виникає відчуття акумуляції емоційної енергії, завдяки якій всі ці жанри і виявилися такими довговічними. Причому Тарантіно воскрешає на екрані не тільки барвисту фактуру жанрового кіно, але і його бунтарський дух.

В результаті герої Першого фільму несподівано будять в нас найглибші емоції і готують до фінальних розбирань другої частини.

Убити Біла. Фільм перший вийшов в американський прокат 10 жовтня, а другий фільм послідує за першим 20 лютого 2004 року.
spacer
spacer

Miramax FilmsA Band Apart